SAYGI OTOMOTİV

Saygı Otomotiv ikinci el araç alım-satım, takas, emanet araç hizmeti, sigorta, hasar değer kaybı, motor-mekanik tamir ve bakım, yetkili egzoz emisyon hizmeti başta olmak üzere otomotiv sektörünün bir çok alanında müşterilerine güven ve memnuniyet konforunu sağlamaktadır.

SAHİBİNDEN SAYFAMIZ

Saygı Otomotiv 1997 yılında motor-mekanik tamir bakım servisi olarak girdiği otomotiv sektörüne, 2006 yılında ikinci el araç alım satım hizmetini de ekleyerek gelişimini devam ettirmiştir. 2018 yılı itibariyle Saygı Otomotiv kurumsallaşma yolunda ilk adımı atmış, müşterilerine otomotiv sektörünün her alanında mükemmelliyetçi hizmeti sağlamayı amaç edinmiştir.

Saygı Otomotiv, satışını yaptığı araçları, yeni müşterilerine ve mevcut müşteri portföyüne anlaşmalı olduğu birçok sigorta şirketlerinden, en uygun ve doğru trafik sigortası ve kasko poliçelerini tüm detaylarıyla aktararak sunmaktadir. Sattığı araçların satış sonrası destek olarak tamir ve bakım maliyetlerini minimize ederek, en uygun fiyatları müşterilerine sunup ileriye dönük ticaretini devam ettirmektedir.

Her marka, model ve yaşta araç alım-satım hizmetleri sunan Saygı Otomotiv; ikinci el araçlarda "ekspertiz garanti" hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla ekspertize tabi tutan, güvene dayalı uzun ömürlü ticareti benimseyen, ikinci elde test sürüşü seçeneğine sahip, müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını ve konforunu en üst seviyede sunan bir anlayışta hizmet vermektedir. Bursa'nın en önde gelen firmaları arasında yerini almayı başarmış ve halen müşterilerine aynı çizgide hizmet vermeye devam eden bir markadır.

Kısacası Saygı Otomotiv, Bursa'nın en önde gelen firmaları arasında yerini almayı başarmış ve halen müşterilerine aynı çizgide hizmet vermeye devam eden bir markadır.